top of page
82187802_2605772716207672_18470113781041
uitzui_edited.jpg
84408223_723990664798536_607953710811499
EJ0i--VWkAEtw2p_edited.jpg
evoluce_edited.jpg

 

Cena za revoluční design

RED DOT AWARD 2019

 

 Tejas Borja je velmi hrdý na to, že náš výrobek BorjaJET Flat-5XL získal renomovanou cenu Red Dot Design Award. „Cena Red Dot Award je pro nás jednou z nejkrásnějších cen. Jsme hrdí na to, že máme jeden z nejlepších návrhů na světě. Tato cena potvrzuje jedinečný a revoluční design našich keramických krytin pomocí procesu inkoustového tisku, “říká Pablo Casanova (ředitel Tejas Borja Valencia).
Cena Red Dot Award za produktový design byla zahájena v roce 1955, každoročně jsou organizátorům předkládány nejlepší designové produkty. Podle hesla „ Hledání dobrého designu a inovací“ hodnotila porota přibližně 40 výrobků, každý produkt zvlášť, včetně stupně inovací, funkčnosti, kvality, ergonomie a trvanlivosti.

Pěkné, funkční a vysoce kvalitní.

Jedinečný formát, struktura a provedení dávají architektům a stavitelům zcela nový rozměr možností pro střechy a fasády.
Hledáte něco víc, něco jedinečného nebo exkluzivního? Naše řešení je ideální pro Architekty, kteří vytvářejí designové projekty, nebo chtějí navrhovat střechy a fasády s charakterem a tónem. Pokrývači, kteří se rozhodují o ceně / kvalitě a otevřenosti vůči inovativním produktům. S BorjaJETem splňuje Tejas Borja požadavky a potřeby těch nejnáročnějších projektů, kromě designu přikládá Tejas Borja, také velký význam kvalitě. Jako průkopník spoléhá na nejnovější technologie a nejnovější výrobní a testovací procesy. Výsledkem jsou keramické krytiny s výjimečnými vlastnostmi. Střešní tašky se vyznačují nízkou hmotností, ideálně plochým vzhledem, extrémní pevností a trvanlivostí.
Exkluzivní a přesto cenově dostupný
Na rozdíl od toho, co jejich vzhled naznačuje, nejsou střešní tašky BorjaJET drahé. Naopak: Tyto exkluzivní keramické tašky jsou často levnější alternativou pro fasády. BorjaJET zajišťuje, že střechy a fasády mohou být dokončeny rychle, efektivně a levně.

Pro každý typ architektury

Díky unikátní technice inkoustového tisku je Tejas Borja schopen dát keramickým krytinám jakýkoli vzhled. Výsledky jsou ohromující: keramické tašky, které vypadají jako dřevo, mramor, přírodní kámen, přírodní břidlice a dokonce měď (oxid), jsou nyní možné.
S produktem BorjaJET je Tejas Borja důsledně zaměřen na zákazníky, kteří hledají zvláštní vzhled. Široká nabídka produktů umožňuje zapadnout do moderních budov i do venkovské a tradiční architektury. Tašky BorjaJET jsou k dispozici ve formátech FLAT-10 a FLAT-5XL. S 5 střešními taškami na m² není jen jedinečná, ale také největší střešní taška na světě.

Inovativní, ale ne experiment
Technologie inkoustového tisku, kterou používá Tejas Borja, pochází z trhu s keramickými dlaždicemi, kde tato technologie prokázala svou kvalitu, trvanlivost a stálost po celá desetiletí. Po letech intenzivního výzkumu a vývoje Tejas Borja tuto techniku ​​úspěšně aplikoval na keramické krytiny. Výzva zpracování nejen plochých struktur, ale také nerovných povrchů pomocí technologie tisku byla úspěšně přijata: Všechny ploché tašky a jejich příslušenství se nyní prodávají v tisku BorjaJET. Přinášíme absolutní světovou novinku, kterou Tejas Borja přináší na světový trh. Kromě všech stávajících záruk, nabízí Tejas Borja také 50letou záruku na tisk BorjaJET.
Neomezené možnosti
3D keramický tisk otevírá architektům a stavitelům novou dimenzi možností pro střechy a fasády. Pro vývoj řady BorjajET cestoval Tejas Borja po světě a hledal nadčasové přírodní materiály, jako je přírodní kámen, břidlice, dřevo, beton a mramor. Španělský výrobce byl nadšený a nechal si na místě vyfotografovat snímky ve vysokém rozlišení, aby se daly vytisknout na střešní tašky. Ale to není všechno: od 15 000 m² nabízí Tejas Borja svým zákazníkům možnost potisku střešních tašek podle jejich vlastního vkusu a vzhledu, a to bez příplatku!
Špičková španělská společnost
Věděli jste, že 4 z 10 španělských střešních tašek prodávaných v zahraničí jsou vyrobeny z hliněných lomů Tejas Borja? Výrobce není na mezinárodním trhu nováčkem. Společnost byla založena v roce 1899 a používá ty nejlepší lomy ve Středomoří už pět generací. Díky pečlivému výběru surovin v kombinaci s využitím nejnovějších technologií a výrobních procesů se Tejas Borja zaměřuje na kvalitu. Na začátku roku výrobce otevřel zcela nový závod poblíž Valencie (Španělsko). V tomto závodě se investuje především do výzkumu a vývoje a používá se laboratoř, která je schopna plně automaticky testovat kvalitu, každé vyrobené střešní tašky.
 

bottom of page